Otse põhisisu juurde

Uudiskirjandus  • Varia
  • Ettevõtlus, kultuurikorraldus
  • Pärandtehnoloogiad
  • Etenduskunstid
  • Muusika. Helitehnoloogia
  • Kogukonnaharidus ja huvitegevus. Kunstide ja tehnoloogia õpetus. Pedagoogika
Kõik nimekirjas olevad raamatud uudiskirjanduse riiulitele ei mahu, kui raamatu staatus on Ester kataloogis KOHAL, aga uudiskirjanduse riiulis seda enam ei ole, siis otsi vastava kohaviida alt või küsi laenutusletist.
    
Täiendatud 12. mail 2022

Varia


Ettevõtlus, kultuurikorraldus, loomemajandus


Pärandtehnoloogiad. Kultuuripärandi loovrakendused


Etenduskunstid (tants, teater, visuaaltehnoloogia)


Muusika. Helitehnoloogia. Noodid


Kogukonnaharidus ja huvitegevus. Kunstide ja tehnoloogia õpetus. Pedagoogika

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Raamatukogu pärlid

4.-9. aprillini on võimalik oma silmaga vaadata ja käega katsuda valikut meie kogudes olevaid raamatupärleid. Kõige suurem: Meie raamatukogu üheks suuremaks raamatuks on " TERRA MARIANA 1186-1888 ". Raamatu selja kõrgus on 39 cm. TERRA MARIANA taustaloo kohta saab lähemalt lugeda "Sirbi" artiklist . Olime nende 28 raamatukogu seas, kellele see imekaunis album Rahvusraamatukogu poolt 2015. a. kingiti. Kõige väiksemad Pöidlaraamat 4x8 cm. Johannes Pääsukese "Retk läbi Setumaa 1913"   Raamatu lugemisel kasuta oma pöialt ja pildid hakkavad elama! "KAKS MUINASJUTTU" , mille selja kõrgus on kõigest 4 cm ja Jüri Kivimäe "HANSA" , seljakõrgusega 10 cm. Kõige vanem ajakiri Kõige vanemad ajakirjad meie raamatukogu riiulil on DER BAZAR , 1898. aasta numbrid. Tegemist on 19. sajandi naiste ja moeajakirjaga.

Tantsunädal akadeemias

  Mõtteteri tantsust (Sülfiid : romantiline ballett kahes vaatuses. Tallinn, 2007) ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------